Hakkımızda

Şirket Geçmişimiz

1994-1996 yılları arasında Veteriner Hekim Erhan Gökdağ ve Veteriner Hekim Meral Gökdağ’ın ortaklığı ile klinik olarak çalışmaya başladık. Dönem şartlarına uygun olarak büyükbaş veteriner hekimlik hizmetlerinin yanı sıra, ithal büyükbaş hayvan temini, yem bayiliği, sağım sistemleri pazarlama ve kurulumu da yaptık. Kurumsallaşma anlamında ilk adımımızı 1996 yılında şirketleşerek attık. Urla nüfusuna paralel olarak pet sayısındaki artış, çiftlik hayvanları sayısında ki azalmaya bağlı olarak çalışma şeklimiz pet hekimliğine dönüştü. 1997 yılı mayıs ayında halen hizmet verdiğimiz binaya taşındık. Yaptığımız işten kazandığımızı yine yaptığımız işe yatırma prensibimiz çerçevesinde düzenli olarak yurtiçi ve yurt dışı kongre, seminer ve kurslara katıldık. 2002 yılından itibaren hekim kadromuzu ve ekipmanlarımızı genişletmeye başladık.

Urla Vet’te çalışan her veteriner hekimin yıl içinde katıldığı kongre, seminer ve kurslar desteklenir ayrıca klinik içi eğitimler düzenli olarak yapılır.


Neden Urlavet

Modern Tetkik Cihazları

Dijital Rontgen, Ultrason, Endoskopi, Hematoloji, Biyokimya, Kan gazı, Hormon testleri, PACS Sistemi

Kliniğimizde sürekli yenilikler yaparak teşhis de bir adım önde olmayı hedefliyoruz.

Alanında Uzman Kadro

Hekim olmak için diploma almanın yeterli olmadığının bilincinde hekimler olarak hayat boyu öğrenmenin önemini biliyoruz.

Alternatif Tedaviler

Akupunktur, Homeopati, Laser Terapi, Fizyoterapi, Gold Akupunktur, Dorn-Breus Terapi, Fitoterapi ve Osteopati uygulanmaktadır.

Müşterilerimiz Ne Diyor?

4 yıldır Erhan Hoca ve ekibinden köpeğim ve baktığımız kediler için destek alıyoruz.Köpeğimin 2 ameliyatını da başarı ile yapan bu ekibin müşterisi olmaktan çok mutluyuz.Onlara güveniyoruz ve ne zaman başımız sıkışsa orada güvendiğimiz veterinerler olduğunu bilmek bizi mutlu ediyor.

Birol Kaya

Facebook Yorumlar - 18 Ağustos 2019

Her meslekte iş ahlakı, ciddiyet, çalışkanlık ve ilişkilerde karşılıklı saygı çok õnemli değerlerdir. Gerek kendi aralarında gerekse müşterilerine karşısında… Urla Vet’de bunları gözlemliyorum. Ayrıca tam bir ekip çalışması; her kesin konumunu ve sorumluluklarını bilmesi ve elinden geleni yapması, iyi niyet ve güleryüz… Veterinerlik hayvan sevgisi olmadan yapılması mümkün olmayan bir hizmettir ayrıca. Bazan asıl müşterilerin o sevimli canlar olduğunu da düşünüyorum. Onlar şanslı canlar çünkü emin ellerdeler.Yirmi yıllık süreçte kedilerime yapılan her türlü aşı, pansuman, ameliyatlarda gösterilen özenden memnun kaldım. Kaçınılmaz kayıplar da yaşadım çaresiz. Ama her zaman güvendim, en önemlisi de budur. Güvenilirlik…

Nesrin Aykaç

Facebook Yorumlar - 10 Ağustos 2019

Kedim fincan 8-9 sene önce 5. Kattan düşüp kalçasını kırmıştı. Kendi veterinerinde ameliyat olup platin takmislardi ki onlarda da çok memnunum. Yıllar içinde fincanın eklemlerinde sıkıntı olmaya başladı. Ortagim köpeğini götürdüğü için erhan bey ı tanıyordum. Kedimi erhan bey e goturdum. Altın uygulaması, masaj, adını bilmediğim bir çok uygulama yaptı erhan bey. Daha önce kalca kısmına elimizi süremezdik şimdi evde koşturuyor ki fincan 12 yaşında. Ben kedimi karsiyakadan Urlaya getiriyorum. Erhan Bey e çok güveniyorum. Yorumlarda pahalı olduğu yazılmış, kusura bakmayın da mis gibi klinik ilgi alaka 10 numara, 12 yaşındaki kedim koşmaya başlamış ben daha ne isterim. Teşekkür ederim urla vet ve erhan bey . Iyi ki varsiniz

Elif Çelen

Google Yorumları - Mayıs 2019

Zeyno m hastalandığında ‘en iyisi’ dedikleri İzmir deki tüm kliniklere gitmeme rağmen teşhis konulamadı. Urlavet e gidince hayret ettim. Ultrason, röntgen ve tüm aletler bana bile kullanılabilir seviyede idi. Kaldı ki birkaç soru ve elle muayenede sonuç alabiliyorduk. ZEYNOM iyileşti ve hatta bir kaç yıl sonra hamile kaldığında bebekleri ultrasonda gördük 🙂 şimdi de Muhi ile uğraşıyorlar 🙂 En son çok fena darbe almış minik kedi yarumuza ağır travma diyafram yırtığı ameliyatı gazlı uyutma tekniği ile çok başarı ile geçti. E daha ne diyeyim

İstem İnan

Facebook Yorumlar - 7 Ekim 2018


Veterinerlerimizle Tanışın