Hakkımızda

Biz Kimiz?

1994-1996 yılları arasında Veteriner Hekim Erhan Gökdağ ve Veteriner Hekim Meral Gökdağ’ın ortaklığı ile klinik olarak çalışmaya başladık. Dönem şartlarına uygun olarak büyükbaş veteriner hekimlik hizmetlerinin yanı sıra, ithal büyükbaş hayvan temini, yem bayiliği, sağım sistemleri pazarlama ve kurulumu da yaptık. Kurumsallaşma anlamında ilk adımımızı 1996 yılında şirketleşerek attık. Urla nüfusuna paralel olarak pet sayısındaki artış, çiftlik hayvanları sayısında ki azalmaya bağlı olarak çalışma şeklimiz pet hekimliğine dönüştü. 1997 yılı mayıs ayında halen hizmet verdiğimiz binaya taşındık. Yaptığımız işten kazandığımızı yine yaptığımız işe yatırma prensibimiz çerçevesinde düzenli olarak yurtiçi ve yurt dışı kongre, seminer ve kurslara katıldık. 2002 yılından itibaren hekim kadromuzu ve ekipmanlarımızı genişletmeye başladık.

26 yıllık tecrübemizle hizmetinizdeyiz

Urla Vet’te çalışan her veteriner hekimin yıl içinde katıldığı kongre, seminer ve kurslar desteklenir ayrıca klinik içi eğitimler düzenli olarak yapılır.


Neden Urla Vet

Modern Tetkik ve Tedavi Cihazları

Dijital Rontgen, Ultrason, Endoskopi, Hematoloji, Biyokimya, Kan gazı, Hormon testleri, PACS Sistemi

Kliniğimizde sürekli yenilikler yaparak teşhis de bir adım önde olmayı hedefliyoruz.

Alanında Uzman Kadro

Hekim olmak için diploma almanın yeterli olmadığının bilincinde hekimler olarak hayat boyu öğrenmenin önemini biliyoruz.

Alternatif Tedaviler

Akupunktur, Homeopati, Laser Terapi, Fizyoterapi, Gold Akupunktur, Dorn-Breus Terapi, Fitoterapi ve Osteopati uygulanmaktadır.

Müşterilerimiz ne diyor?

Veterinerin iyiliği kedimin ömrüyle ölçülse keşke.17 yaşında bir kedim olduğuna göre Erhan Beyi sevgiyle anarız her zaman.Temiz ve iyi organize olmuş kurum.

Nesrin Aykaç

Google Yorumlar

Bilgi ve tecrübelerine güvendiğim yegâne yerlerden biri. İyi ki varsınız çok teşekkür ediyorum

Hüseyin Atlıer

Google Yorumlar

Herkesin çocuğu kendine kıymetlidir fakat bu konuda ben biraz fazla hassasım. 2 kızım 1 oğlum var izmirden urlaya tasinirken en buyuk korkum acaba urlada doktor bulamazsam acil durumlarda ne yaparim sorusuydu. Eylül ayında 6 yaşındaki rottweiler kızımın kısırlaştırılmasında cok korktum yaşı büyük narkozu kaldirabilirmi diye.ameliyatın ertesi gunu son derece saglikliydi ve ameliyat yeri gercekten profesyonelce kapatilmis. Tesekkur ederim cocuklarimi emanet ederken icim gercekten cok rahat artik..

Simge Çiftci

Facebook Yorumlar

I feel my beloved pets are in safe hands when in the care of Urla vets. Very experienced and knowledgeable vet's. Very modern surgery. Great service!!

Julie Ünder

Facebook Yorumlar

İzmir'de sayılı, işini ciddiyetle ve Avrupa standartları düzeyinde yapan, kuvvetli kadrosu ile yoğunluğuna rağmen tüm hastalarına yetişen, başarılı, hayvan sağlık merkezi

Berna Özgarip Aliyev

Facebook Yorumlar


Veteriner Hekimlerimizle Tanışın

Ekibimizle Tanışın